Magazyn: ul. Gołaszyńska 18, 64-600 Oborniki Wlkp. +48 731 678 982 +48 509 032 357

Organizujemy transport na terenie całego kraju, w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt pod nr tel: +48 731 678 982

Współpraca

  1. Strona główna
  2. - Współpraca

Zastanawiacie się Państwo pewnie, dlaczego powinniście zdecydować się na skorzystanie z naszych usług. Pozwólcie, że odpowiemy na to pytanie w kilku zdaniach.

Współpraca z Impalex sp. z o.o. - surowce najwyższej jakości

Jesteśmy firmą zajmującą się importem kamieni naturalnych oraz sztucznych z całego świata. Choć działamy na rynku dość krótko, to jednak zdobyliśmy w tym czasie zaufane grono partnerów biznesowych. Posiadamy kontakty handlowe m.in. w Brazylii, Włoszech, Chinach, Indiach i Republice Południowej Afryki. Dzięki tak rozbudowanej siatce dostawców możemy zaoferować szeroki wybór surowców - od marmuru, poprzez granit, aż po konglomerat kwarcowy - w atrakcyjnych cenach.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Do każdego, kto jest zainteresowany nabyciem kamienia naturalnego lub konglomeratów najwyższej jakości. Importujemy surowce idealnie nadające się na podłogi, ściany wewnętrzne i zewnętrzne, stopnie schodów, parapety, blaty kuchenne lub łazienkowe czy obudowy kominkowe. W asortymencie posiadamy jednak nie tylko materiał budowlany, ale również kamień drogowy oraz płyty nagrobkowe. Chętnie podejmiemy współpracę z firmami budowlanymi i remontowymi, deweloperami, pracowniami architektonicznymi, a także z zakładami kamieniarskimi. Świadczymy ponadto usługi w zakresie rewitalizacji obiektów zabytkowych.

W razie jakichkolwiek pytań na temat współpracy serdecznie zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy szczegółowych odpowiedzi.


ul. Sielska 17a, 60-129 Poznań, woj.wielkopolskie | NIP: 779-24-53-895 | email: impalexpoznan@gmail.com

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]