Magazyn: ul. Gołaszyńska 18, 64-600 Oborniki Wlkp. +48 731 678 982 +48 509 032 357

Organizujemy transport na terenie całego kraju, w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt pod nr tel: +48 731 678 982

Aktualności

  1. Strona główna
  2. - Aktualności

Zalety posadzki z granitu

Poszukują Państwo trwałego i niezwykle wytrzymałego, a tym samym eleganckiego materiału do położenia posadzki w domu lub jego elewacji? Hurtownia kamienia naturalnego Impalex w Bydgoszczy to miejsce, w którym nabędą Państwo surowce, które można wykorzystać do wielu prac budowlanych we własnym gospodarstwie.

czytaj więcej

Schody marmurowe czy granitowe?

Odpowiednio i solidnie wykonane mogą być piękną ozdobą zewnętrzną oraz wewnętrzną. Mowa oczywiście o schodach, które są nie tylko funkcjonalną konstrukcją umożliwiającą przemieszczanie się z jednego piętra budynku na drugie, ale również elementem aranżacyjnym

czytaj więcej

Konglomerat kwarcowy - czym się wyróżnia?

Syntetyczny kamień to materiał, który zdobywa coraz większą popularność w wystroju wnętrz - nic dziwnego, jest zarazem estetyczny, jak też funkcjonalny.

czytaj więcej

Blat kuchenny z konglomeratu kwarcowego - dlaczego warto?

Sercem każdej nowoczesnej kuchni jest blat, który stanowi idealne miejsce dla wszystkich kulinarnych eksperymentów, a w trakcie spotkań towarzyskich może pełnić rolę szwedzkiego stołu.

czytaj więcej

Czym jest konglomerat? Cechy i zastosowanie konglomeratów kwarcowych i marmurowych

Kamień jest budulcem wykorzystywanym do aranżacji wnętrz już od czasów starożytności. Najtrwalsze blaty, posadzki czy parapety zostały wykonane właśnie z tego surowca.

czytaj więcej

Kotwienie płyt kamiennych na sucho

Naturalny marmur, kwarc czy granit od setek lat jest stosowany do wykończenia elewacji. Kiedyś wykorzystywano go wyłącznie do zdobienia fasad obiektów reprezentacyjnych, dziś stanowi on jeden z popularniejszych materiałów budowlanych.

czytaj więcej

Import granitu z Chin - podstawowe informacje

Państwo Środka od lat należy do jednych z największych eksporterów granitu na całym świecie. Surowiec wydobywany w prowincjach Shandong, Guangdong, Fujian, Hubei, Jiangxi i Henan od zawsze był ceniony przez konsumentów ze wglądu na unikalną barwę kamienia oraz jego niską cenę.

czytaj więcej

Jak należy transportować konglomerat marmurowy

Płyty kamienne to coraz chętniej wykorzystywany do budowy i wykończenia wnętrz materiał. W ostatnich latach dużą popularnością cieszy się zwłaszcza konglomerat marmurowy.

czytaj więcej

Otwarciu nowego magazynu kamienia pod Poznaniem w miejscowości Oborniki Wielkopolskie

teren Pracownik Kamieniarskiej Marcin Pudliszak ul. Gołaszyńska 18.

czytaj więcej

Kolejna wyprawa do Indii

We wrześniu po raz kolejny odwiedziliśmy naszych partnerów w Indiach by osobiście wybrać najlepszej jakości granity!

czytaj więcej

Niespotykany format kwarców 345x195cm

Dotarły do nas kontenery z Indii oraz Włoch, a w nich nowe dostawy, m. in. piękne szarości, beże oraz calacatta - duże płyty kwarcowew niespotykanym formacie 345 x195 cm!!! Zobacz galerię zdjęć. Odwiedź nasz magazyn.

czytaj więcej

Fotorelacja z wyjazdu do Indii

W kwietniu 2017 wyjechaliśmy również do Indii by osobiście wybrać najlepsze partie naturalnego kamienia pierwszej jakości.

czytaj więcej

Fotorelacja z wyjazdu do WUHAN

W marcu 2017 na zaproszenie naszego partnera, odbyliśmy wyprawę do miasta WUHAN skąd importujemy piękne naturalne kamienie. Zapraszamy do obejrzenie zdjęć z tego wyjazdu.

czytaj więcej

Strona WWW

Witam na nowej stronie firmy IMPALEX - bezpośredniego importera granitów z Indii, Chin, Brazyli oraz RPA. Kamień to nasza pasja a niniejsza strona internetowa powstała by przybliżyć Państwu naszą ofertę.

czytaj więcej

ul. Sielska 17a, 60-129 Poznań, woj.wielkopolskie | NIP: 779-24-53-895 | email: impalexpoznan@gmail.com

Strona używa plików cookie (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.