Magazyn: ul. Gołaszyńska 18, 64-600 Oborniki Wlkp. +48 731 678 982 +48 509 032 357

Organizujemy transport na terenie całego kraju, w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt pod nr tel: +48 731 678 982

Galattica Oro

  1. Strona główna
  2. - Galattica Oro

W naszej ofercie dostępne są materiały dla tych z Państwa, którzy poszukują surowców odpowiednich do produkcji blatów kuchennych, łazienkowych czy parapetów. Importer kamienia Impalex proponuje konglomerat kwarcowy Galattica Oro – niezwykle trwały i odporny na uszkodzenia materiał łączący w sobie właściwości naturalnych surowców oraz sztucznych składników takich, jak żywica polimerowa. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi produktami dostępnymi w asortymencie naszej hurtowni oraz ich właściwościami i możliwymi sposobami na wykorzystanie ich w aranżacjach wnętrz.

Galattica Oro – efektowny konglomerat kwarcowy. Z czego się składa i jakie kompozycje zakupią Państwo w naszej hurtowni?

Produkty importowane przez hurtownię Impalex to kamienie sztuczne łączące w sobie zarówno naturalne składniki w postaci kwarcu, jak i domieszkę żywicy i substancji barwiących, dzięki którym konglomerat zyskuje pożądany kolor i oryginalne wzory na powierzchni. Dzięki takiemu połączeniu składników Galattica Oro występuje w takich wariantach, jak:

  • Bianco E Rosa,
  • Grey & Big Black,
  • Grey & Small Black,
  • Smart Grey,
  • Dark Grey,
  • Diamond Black,
  • Fantasy Black,
  • Fantasy White.

Gdzie najlepiej wykorzystać konglomerat kwarcowy od Impalex?

To, co wyróżnia materiały importowane przez hurtownię Impalex to przede wszystkim szerokie możliwości zastosowania. Konglomerat kwarcowy Galattica Oro może być wykorzystany zarówno jako budulec do blatów kuchennych czy łazienkowych, dekoracji ściennych i podłogowych, parapetów, a także schodów. Różnorodnym możliwościom zastosowania z pewnością sprzyja fakt, że ten surowiec sztuczny jest niezwykle łatwy i przyjazny w montażu, ze względu na niższą wagę od naturalnych kamieni, co umożliwia bezproblemowe tworzenie otworów czy pochylni ociekowych.

Dlaczego warto zainwestować w Galattica Oro jako budulec do aranżacji wnętrz?

W Impalex udowadniamy, że inwestycja w konglomerat kwarcowy to mądry sposób na elegancką i trwałą aranżację wnętrz. Nasza hurtownia kamienia sztucznego importująca materiały budowlane poleca Galattica Oro między innymi ze względu na jego wytrzymałość, odporność na odbarwienia czy wilgoć i przede wszystkim różnorodność kolorów i wzorów.


ul. Sielska 17a, 60-129 Poznań, woj.wielkopolskie | NIP: 779-24-53-895 | email: impalexpoznan@gmail.com

Strona używa plików cookie (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.