Magazyn: ul. Mokra 16 85-810 Bydgoszcz +48 731 678 982 +48 531 484 555

Organizujemy transport na terenie całego kraju, w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt pod nr tel: +48 731 678 982

Granity

GRANIT JEST NAJBARDZIEJ ZNANĄ I ROZPOWSZECHNIONĄ SKAŁĄ MAGMOWĄ. WYSTĘPUJE NA WSZYSTKICH KONTYNENTACH. JEST MATERIAŁEM NATURALNYM.

Ze względu na łatwość wydobycia , duże formaty bloków , łatwość cięcia i obróbki powierzchni, wytrzymałość, różnorodność kolorystyczną, estetykę , odpornośc na warunki atmosferyczne jest powszechnie używany w budownictwie. Granit to znakomity materiał na granitowe schody, płyty elewacyjne, parapety i nagrobki oraz jako materiał dekoracyjny (granitowe blaty kuchenne, granitowe blaty łazienkowe, naturalne granitowe parapety oraz okładziny podłogowe). 

Posiadamy szeroki wybór kamienia naturalnego - granitu z Chin, Indii, Brazylii oraz RPA. Oferujemy płyty w dużych rozmiarach oraz pasach. Płyty i slaby granitowe mogą być wykończone w różny sposób. Jako jedyni posiadamy w sprzedaży płyty granitowe dwustronnie wykończone na różne sposoby.


Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]