Magazyn: ul. Gołaszyńska 18, 64-600 Oborniki Wlkp. +48 731 678 982 +48 509 032 357

Organizujemy transport na terenie całego kraju, w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt pod nr tel: +48 731 678 982

Granity

  1. Strona główna
  2. - Granity

To najbardziej znana i rozpowszechniona skała magmowa. Występuje na wszystkich kontynentach i jest materiałem zupełnie naturalnym. Ma rozmaite pozytywne właściwości: łatwość wydobycia, duże formaty bloków, łatwość cięcia i obróbki powierzchni, wytrzymałość, różnorodność kolorystyczna, estetyka, a także odporność na warunki atmosferyczne.

Nic dziwnego zatem, że granit znalazł powszechne zastosowanie w budownictwie. To doskonały materiał na płyty elewacyjne, schody, parapety, nagrobki. Funkcjonuje także jako materiał dekoracyjny - są z niego blaty kuchenne, blaty łazienkowe, jak i okładziny podłogowe.

Import i kupno z Impalex

Jesteśmy importerem granitu budowlanego – zdobywamy go z Chin, Indii, Brazylii oraz RPA. W naszej ofercie są płyty w dużych rozmiarach oraz pasach. Szczególnie cenne są te z Chin oraz z Indii – jest też ogromny wybór ich kolorystyk. Co więcej, płyty te mogą one być wykończone w różny sposób. Jako jedyni oferujemy na sprzedaż warianty dwustronnie wykończone na różne sposoby.


ul. Sielska 17a, 60-129 Poznań, woj.wielkopolskie | NIP: 779-24-53-895 | email: impalexpoznan@gmail.com

Strona używa plików cookie (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.