Magazyn: ul. Gołaszyńska 18, 64-600 Oborniki Wlkp. +48 731 678 982 +48 509 032 357

Organizujemy transport na terenie całego kraju, w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt pod nr tel: +48 731 678 982

Zalety posadzki z granitu

  1. Strona główna
  2. - Aktualności
  3. - Zalety posadzki z granitu

Data publikacji: 2023-07-24

Poszukują Państwo trwałego i niezwykle wytrzymałego, a tym samym eleganckiego materiału do położenia posadzki w domu lub jego elewacji? Hurtownia kamienia naturalnego Impalex w Bydgoszczy to miejsce, w którym nabędą Państwo surowce, które można wykorzystać do wielu prac budowlanych we własnym gospodarstwie. Jednym z produktów importowanych przez naszą firmę jest granit - skała magmowa z przepięknymi, charakterystycznymi mozaikami. W tym artykule poznają Państwo jej zalety oraz przekonają się, dlaczego warto zainwestować w ten materiał do wyłożenia podłóg w wybranych pomieszczeniach i miejscach użytkowych.

Granit – czym się charakteryzuje i co powinno się o nim wiedzieć przed zakupem?

Istnieje wiele kamieni naturalnych wykorzystywanych w branży budowlanej do konstrukcji różnego rodzaju powierzchni. Jednym z nich jest granit - skała składająca się z takich minerałów, jak kwarc, skaleń czy mika. Materiał ten posiada wiele zalet i jest powszechnie wykorzystywany jako element dekoracji wnętrz czy budulec, z którego tworzy się posadzki. W hurtowni kamienia naturalnego Impalex dysponujemy granitem importowanym z różnych zakątków świata - Chin, Indii, Brazylii czy RPA w formie płyt i pasów wyciętych na interesujący Państwa wymiar!

Materiał budulcowy trwałych i eleganckich posadzek – dlaczego granit będzie idealnym surowcem do ich położenia?

Kamień naturalny importowany przez hurtownię Impalex ma wiele zalet, przez co nie bez powodu jest chętnie wybierany do budowy posadzek wewnątrz budynków i na elewacjach. Najważniejsze zalety posadzki z granitu to m.in.:

  • - odporność na ścieranie, uderzenia i różne warunki atmosferyczne,
  • - łatwość w utrzymaniu i pielęgnacji,
  • - dłuższe utrzymywanie i oddawanie ciepła (dzięki czemu świetnie komponują się z ogrzewaniem podłogowym),
  • - powszechna dostępność na rynku,
  • - wiele wariantów kolorystycznych,
  • - walory dekoracyjne.

Najwyższej jakości granit budowlany dostępny w ofercie hurtowni kamienia naturalnego Impalex!

Są Państwo zainteresowani zakupem tego wytrzymałego materiału? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą hurtowni Impalex oraz złożeniem zamówienia na wybrane gatunki kamieni naturalnych dostępnych w naszej ofercie. W hurtowni Impalex posiadamy granit do posadzek i innych konstrukcji budowlanych o wielu atrakcyjnych zaletach i w szerokiej gamie kolorystycznej.


ul. Sielska 17a, 60-129 Poznań, woj.wielkopolskie | NIP: 779-24-53-895 | email: impalexpoznan@gmail.com

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]